Volejte +420 722 086 304

Výkup niklu Úštěk

Výkup niklu ÚštěkJsme firma zabývající se výkupem různých kovových materiálů po celé České Republice. Nyní jsme se začali specializovat taky na veškerý materiál z niklu. Nikl - výkup zajišťujeme stejně jako u jiných materiálů ve všech větších lokalitách u nás.

Vykoupíme nikl v různých podobách: Můžeme vám nabídnout výkup niklu v podobě fólií, niklových desek, drátů, redukcí, dekorací, speciálních předmětů, výpalků z niklu, šroubky, matky, síta z niklu, nástroje z niklu, podložky, trubky, tyče, profily z niklu a mnoho dalších nejmenovaných polotovarů a materiálů z tohoto kovu.

Jak se s námi domluvit?

Výkup niklu Úštěk: Při kontaktování našimi zákazníky se vždy zeptáme na 3 důležité informace: odhadované množství niklu pro výkup, další důležitá informace je lokalita, kam si zákazníci přejí, abychom dorazili uskutečnit výkup niklu. Nakonec se se zákazníky dohodneme na čas, ve který se společně na domluveném místě sejdeme. Čas, za jaký jsme schopni dorazit, se pohybuje v rozmezí 10 - 50 hodin a záleží zejména na vytíženosti našich zaměstnanců nebo na dané lokalitě.

Naše cena za nikl
Cena niklu

Naše ceny za nikl odpovídají nejlepším cenám na Českém trhu se šroty. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a i ceny za výkup niklu mohou být v některých případech odlišné od těch klasických. Stačí si připravit dostatečné množství niklu a kontaktovat nás co nejdříve. Lepší ceny za nikl jsme schopni nabídnout u materiálu vážícího více než 500 kg.

Ve vaší lokalitě proběhne speciální měření, díky kterému budeme moci přesně určit cenu za váš materiál z niklu.


Kontaktujte nás:

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 722 086 304,
nebo pomocí e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V jakých lokalitách vykupujeme?

Nabízíme výkup niklu po všech různých lokalitách, v oblastech s obydlením nad 10 000 obyvatel - jedním z nich je například lokalita Úštěk. Nikl vykupujeme v takových oblastech po celé České Republice.
Lokality kde nikl vykupujeme

Kontaktní údaje

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: info@vykup-katalyzatoru-cena.cz

Nabízíme vám také:

prodej králíkáren

půjčovna dodávek

Zavolejte nám ještě dnes:

Volejte +420 722 086 304
Pište e-mailem na
info@vykup-katalyzatoru-cena.cz

Copyright © vykup-katalyzatoru-cena.cz
výkup tvrdokovu a jiných materiálů po celé ČR

inzerce zdarma kovy inzerce
přidat inzerát zdarma